LKS "REMIX" Niebieszczany

3-0

LKS Czaszyn

opis w rozwinięciu...

Tak jak przewidywaliśmy goście nie przyjechali się tylko bronić. Jednak to gospodarze powinni prowadzić po pierwszej połowie min 5-2. Remix w pierwszej połowie marnował setkę za setką. Goście wyszli z dwoma kontrami które powinny też zaowocować w bramki, przy jednej zawodnik Czaszyna staje oko w oko z naszym golkiperem, przy czym Mazur wychodzi obroną ręką. przy drugiej sytuacji gości przy podcince nieco myli się środkowy pomocnik przyjezdnych. Jedną z wielu akcji Remixu w 40` wykorzystuje Czaban, strzałem lewą nogą zza 16 m daje prowadzenie gospodarzą. mamy 1-0 do przerwy! W drugiej części meczu gra była wyrównana, więcej było walki w środku pola, skutkowało to dużą iloscią fauli, przy czym sędzia pozwalał na taką grę nie karząc kartkami zawodników. Czaszyn miał 3 rzuty wolne na 20 m w odstępie 5 min . Zawodnik gości dobrze wykonywał te stałe fragmenty, raz obił słupek bramki a przy kolejnych dwóch Mazur nie dał się zaskoczyć . Remix między czasie marnuje sytuację za sytuacją, ale przy jednej sytuacji szczęście nam dopisało - strzał Józefka zza pola karnego odbija bramkarz przed siebie, dobitka Czabana bramkarz dalej odbija przed siebie , dobitka Czubka bramkarz broni jak natchniony , kolejna dobitka Czabana -dalej ten bramkarz, aż w końcu Czubek znalazł drogę do siatki. Mamy 2-0. Wynik spotkania podwyższa Czaban, rzut rożny dośrodkowanie na krótki słupek Stach przedłuża  głową, zamieszanie w polu karnym, najlepiej w nim odnajduje się Czaban który główką po długim rogu strzela swoją druga bramkę w tym spotkaniu. Praca arbitra głównego pozostawiała wiele do życzenia, pozwalał na zbyt ostrą grę, ale nie sędziował tzw ( w jedną stronę). Tymi "setkami" Gospodarze powinni obsłużyć 3 mecze. Jak nie poprawimy skuteczności to nie odbijemy się od dna tabeli. Następny mecz - wyjazd do Bezmiechowej , bardzo cieżki mecz nas czeka.