pierwsze punkty na wyjeździe

• autor: rmx1994, 2014-09-24 12:13

Gimball Tarnawa 2-2 REMIX Niebieszczany

więcej w rozwinięciu

Mecz lepiej rozpoczęła drużyna gospodarzy, już od pierwszych minut zawodnicy próbowali postraszyć bramkarza gości strzałami z dystansu. Jednak pierwszą bramkę zdobyła nasza drużyna. Po szybkiej kontrze doskonałe podanie otrzymuje nie pilnowany Sokół, bez chwili namysłu uderza piłkę z rogu "szesnastki", po czym pokonuje bramkarza strzałem na "krótki" słupek. Po tej bramce zawodnicy obydwu klubów atakowali podobnie, mecz  do końca połowy był wyrównany. Wynik do połowy: 0-1

W drugiej połowie obraz meczu nie zmienił się drużyny grały podobną piłkę. Tarnawa w ok. 50 min. po bardzo ładnej akcji przedziera się przez obronę REMIXU i pokonując bramkarza zdobywa bramkę na 1-1. Niebieszczany dość szybko odpowiedziały kolejną bramką. Na bramkę uderza Izdebski, lecz piłkę odbija bramkarz, po 2 dobitkach Czubek zdobywa 2 bramkę dla REMIXU. Niebieszczany po objęciu prowadzenia zaczęły grać piłkę defensywną, próbowały utrzymać wynik. Po wielu akcjach Tarnawy w końcu w 83 min. wrzutka w pole karne, strzał na bramkę, piłkę broni Kwolek, dobitka niepilnowanego zawodnika Tarnawy i mamy 2-2. Przy stanie 2-2 REMIX zaczął grać ofensywnie, mecz znów był bardzo wyrównany, z niewielką przewagą gości. W przedostatniej akcji dla REMIXU: dośrodkowanie na pole karne na 3m, Izdebski mimo pustej bramki uderza w słupek. W ostatniej akcji dla naszego zespołu Izdebski przedarł się przez obronę gospodarzy wraz z Czubkiem, akcja dwóch na jednego: Izdebski podaje do Czubka , który pakuję piłkę do bramki. Bramka jednak nie zostaje zaliczona (sędzia dopatrzył się spalonego, którego tak naprawdę nie było- sędzia dźwignął chorągiewkę dopiero gdy zawodnik krzyknął: "spalony". Tarnawa w ostatniej akcji po rzucie wolnym uderza w poprzeczkę.

Mecz mógł się naprawdę podobać kibicom obydwu zespołów, było dużo walki, wahań nastroju, zwrotów akcji. Myślę że wynik jest sprawiedliwy pod względem gry, jednak lepsze okazję do strzelenia bramki miała drużyna gości. Pracę sędziego szkoda komentować, tacy ludzie nie nadają się do tego. My jednak powinniśmy się cieszyć z pierwszego punktu na wyjeździe, lecz niedosyt i tak pozostaje.